wskaźnik trendu - Połączenie wskaźników trendu.

Aby automatycznie analizować rynek za pomocą wielu wskaźników trendu. mianowicie Wstęga Bollingera и regresji liniowej, Zapewniają one doskonałe sygnały w połączeniu z narzędzi analizy technicznej, takich jak RSI и Stoch.

Wskaźniki tworzą warunkowej limity cen aktywów. Górna linia korytarz zwany linię oporu, a dolna - linie wsparcia.

Dzięki rosnącym lub malejącym kierunku zespołu cenowej, jestem zaniepokojony ogólnym trendem aktywów.

Oto jak to wygląda na wykresie na żywo:

Opcje binarne wskaźnikiem trendu

W odniesieniu do wskaźnika regresji liniowej: jeśli cena aktywów wzrośnie do górnej linii oporu, dotknie lub nawet przebije, czekam na odbicie ceny, jej odwrócenie. Potem otwieram umowę na spadek. A jeśli cena aktywów spadnie do dolnej granicy wsparcia, dotknie lub nawet przebije, oczekuję, że cena odbicia w przeciwnym kierunku. Dopiero potem otwieram umowę na podwyżkę.

Opcje binarne wskaźnikiem trendu

Jeśli weźmiemy pod uwagę Wstęga Bollingeranastępnie jestem również zainteresowany lokalizacją ceny aktywów względem granic korytarza. Zawsze będzie starała się przejść od jednego skrajnego paska do drugiego. Dlatego czekam na awarie, a następnie odwrócenia, podobne do wskaźnika regresji liniowej. Ponadto, jeśli widzę, że linie krzywej wskaźnika zbliżają się do siebie, tworząc "szyję" - nie otwieram umowy. Oznacza to, że rynek charakteryzuje się bardzo słabą zmiennością i nie ma wyraźnego trendu. Właśnie przygotowuję się do zbliżającego się pozornego trendu, który będzie dowodem rozbieżności linii w różnych kierunkach.

Opcje binarne wskaźnikiem trendu

ZAREJESTRUJ SIĘ w Abi Robot >>>

Zapisz się do newslettera
Pomoc w ustawieniach robota Abi
POLECAM
1. HandlujWszystkoCrypto
inwestujący
2. Ukapitały
inwestujący
3. Szybki handel
inwestujący