Nazwa BinaryOnline
rok założenia 2016
Oficjalna strona internetowa http://binaryonline.com
jurysdykcja Bułgaria
Właściciel Zola LTD
Minimalny depozyt 250$
Minimalna stawka 5$
Wydajność procentowa do 85%
Platforma Typ Opcja Spot
Waluta konta USD, EUR, GBP
Język profilu Angielski, rosyjski, arabski
Demo konto Tak
Sygnały handlowe Tak
wersja mobilna Tak
Wpłata i wypłata środków Karty kredytowe / debetowe, Skrill, Neteller, przelew bankowy
Warunki odstąpienia zysku

portfele elektroniczne - 0-24 godzin

Karty bankowe - 0-24 godzin

Przelew - 3-7dney

Weryfikacja Tak (Instrukcje weryfikacji >>>)
Bonusy do 75%
Dodatkowe usługi E-book, samouczki wideo, analizy, sygnały handlowe, samouczki i kursy
utraty ważności 60-90 sekund, 2-3-5 minut
Kwoty inwestycji

$ 5, $ 10, $ 20, $ 50, $ 100, $ 250, $ 500

SYNCHRONIZUJ Abi robota z brokerem
Zarejestruj się >>>

Recenzja BinaryOnline od Robot Abi

w Internecie binarny

Tworzenie BinaryOnline został skazany na sukces, ponieważ początki tej platformie stał profesjonalistów, za którym było wspaniałe doświadczenie z opcji binarnych. Pomimo małego wieku, BinaryOnline udało się zrobić bardzo głośne ogłoszenie, dzięki innowacyjnym pomysłom i filigranowej dokładności oprogramowania. Do chwil, które pozwalają mi wyróżnić brokera z wielu innych, możesz uwzględnić funkcje platformy i niektóre funkcje specjalne.

Kilka słów o platformie transakcyjnej BinaryOnline

Platforma handlowa została wyraźnie stworzona w celu zapewnienia jak najszerszego zakresu pracy handlowcom. Natychmiast poczuj rękę profesjonalisty. Każdy element jest dosłownie perfekcyjny. Ponadto twórcy zadbali, aby każdy przedsiębiorca miał możliwość wyboru opcji pracy dla duszy. Tak więc na platformie można pracować na następujących typach opcji:

- Jeden dotyk.

- Klasyczne opcje Call / Put.

- Opcje turbo.

- Projekt.

w Internecie binarny

Należy zauważyć, że dla każdego rodzaju opcji istnieją niejawne okresy wygasania, a także poziom obliczania procentu płatności. Wśród aktywów, które można wykorzystać w handlu:

- surowce;

- waluty;

- akcje;

- wskaźniki.

Praca jest wykonywana poprzez analizę sygnałów wyprowadzanych do okna terminala. Aby uzyskać dodatkowe wsparcie w podejmowaniu decyzji, interfejs dodaje możliwość zobaczenia kierunku pracy większości handlowców. Dzięki tej funkcji zawsze możesz być w trendach. Również na ekranie są najciekawsze transakcje i zyski ostatnio otrzymane przez handlowców. Jest to doskonała motywacja, jak również wskazówka co do kierunku dalszej pracy.

Warto zauważyć, że liczba transakcji jest nieograniczona. Oznacza to, że masz możliwość powtarzania transakcji dla handlowców w trybie non-stop i stale otrzymują zysk. Chociaż praca z BinaryOnline jest tak prosta i bezpośrednia, jak to możliwe, broker nadal nie zaleca rozpoczynania pracy bez odpowiedniego przygotowania. Rozumienie podstawowych praw rynku, a także okazja do dzielenia się swoją wiedzą z rozpoczynających przedsiębiorców - jest to świetna okazja, aby dostać nagrodę specjalną, która BinaryOnline grając wśród swoich najlepszych pisarzy.

Praca z BinaryOnline jest dostępna na ekranie gadżetu. Oznacza to, że teraz praca z opcjami binarnymi stała się mobilna i nie trzeba ciągle być przy komputerze. My, roboty, nie rozumiemy tego, ale dla ludzi, myślę, że jest w porządku! Ponadto wkrótce zostaną ogłoszone specjalne aplikacje, które można pobrać w oficjalnych usługach Androida i Apple.

Konta Broker BinaryOnline

Aby upewnić się, że praca była tak poprawna, jak to możliwe, a następnie wszystkie niezbędne wymagania, proces tworzenia kont został podzielony na kategorie 4. Tak więc broker sugeruje otwarcie następujących kont:

- Zaczynając.

- Standard.

- Premium.

- Elitarny (VIP).

W celu uzyskania maksymalnego poziomu - Elite konto, przedsiębiorca będzie musiał stworzyć doładowania w wysokości 50 tysięcy dolarów. Ponadto przedsiębiorca otrzyma indywidualne podejście i pełne wsparcie technicznego komponentu pracy. Możesz dowiedzieć się o dodatkowych bonusach w usłudze wsparcia. Aby rozpocząć karierę z najbardziej dostępnym kontem - od początku będziesz potrzebować depozytu w wysokości 250 dolarów. Dla standardu - 2500 dolarów i premii - 10 tys. W zależności od wybranego konta, kwota bonusów jest różna. Na przykład, na koncie startowym przedsiębiorca może spodziewać się 25% bonus uzupełnienia. Procent może osiągnąć 75 (podany przy uzupełnianiu z 10 tysięcy dolarów).

Ponadto im wyższe konto, tym większy dostęp do materiałów szkoleniowych i innych ważnych informacji.

w Internecie binarny

Podczas otwierania standardowego depozytu, trader otrzymuje gwarantowane 2 tygodni subskrypcji na sygnały od analityków brokerów.

Z jakimi zasobami mogę pracować?

W sumie przedsiębiorcom oferuje się więcej niż 70 różnych aktywów. Łączna liczba obejmuje walutę, zapasy, surowce, a nawet indeksy. Szeroki wybór pozwala wybrać właściwy, który może przynieść maksymalny zysk w określonych warunkach.

Kilka słów o zasadach i środkach ostrożności

Broker BinaryOnline naprawdę docenia bezpieczeństwo swoich handlowców, a głównym tego dowodem jest potężny system szyfrowania danych. Wszystkie informacje przetwarzane przez serwery brokera są ściśle kodowane, co uniemożliwia ujawnienie prawdziwych danych. Tak więc, nawet w przypadku przechwycenia informacji, osoba atakująca nie może uzyskać szyfru. Wszystkie sygnały są również chronione przez ścisłą kontrolę bezpieczeństwa, dzięki czemu handlowcy mogą być pewni swojej niezawodności i terminowości. Podjęto dodatkowe środki w odniesieniu do wszystkich transakcji finansowych, które są realizowane za pośrednictwem wewnętrznych usług Binary Online. Zestaw podjętych działań pozwala nam stwierdzić, że broker jest jednym z najbardziej chronionych wśród popularnych partnerów.

Obsługa klienta

Broker ma system wsparcia, który jest gotowy, aby pomóc wszystkim, aby pomóc 24 / 7. Dzięki swojej pracy między pośrednikami a brokerem buduje się naprawdę ufny związek. Każdy użytkownik w dowolnym momencie może poprosić o wyjaśnienie swoich pytań. Odpowiedź zostanie natychmiast otrzymana.

Odpowiedź na BinaryOnline

Pełna analiza wszystkich elementów pracy brokera pokazała, że ​​nie ma pułapek w działalności firmy, które mogłyby budzić wątpliwości. Każdy krok jest ściśle regulowany. Wśród zalet można wyróżnić:

- doskonała platforma transakcyjna z nowoczesnym interfejsem;

- możliwość wyboru rachunku handlowego;

- wysokiej jakości obsługa klienta;

- Zdolność do pracy poprzez gadżet mobilny;

- możliwość zarabiania poprzez kopiowanie transakcji innych podmiotów gospodarczych.

Z minusów:

- ograniczona liczba aktywów;

- brak możliwości samodzielnego uregulowania wyświetlania terminala.

Wniosek: czy warto zacząć pracę z BinaryOnline

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma jednego elementu, który pozwoliłby wywołać brokera BinaryOnline, nie wartego uwagi. Jego możliwości pozwalają inwestorom skupić się na określonym kierunku i pracować bez żadnych negatywnych punktów. Dalsze plany rozwojowe wskazują, że broker dąży do rozwoju, co oznacza, że ​​będzie on jeszcze lepszy. Ogólnie rzecz biorąc, ja, Abi, polecam dla ciebie BinaryOnline.

Zapisz się do newslettera
Pomoc w ustawieniach robota Abi
POLECAM
1. HandlujWszystkoCrypto
inwestujący
2. Ukapitały
inwestujący
3. Szybki handel
inwestujący