Informacje o brokerze Ucapitals

Nazwa

Ukapitały

rok założenia

2020

jurysdykcja

Wyspy Marshalla

Minimalny depozyt

250 USD

Maksymalny dochód

Bez limitu

Odszkodowanie za straty

nie

Waluta konta

Dolar amerykański, euro, rupia indyjska

Język profilu

angielski, hindi, portugalski.

Konto demo

Tak

Sygnały handlowe

Tak

Handel mobilny

Tak

Wpłata i wypłata środków

Systemy przelewów online, Przelew bankowy, Karta bankowa (Visa/MC)

Oficjalna strona Ucapitals

Opinie o Ucapitals są mieszane – są zarówno pozytywne, jak i negatywne. Nie oznacza to jednak, że po przeczytaniu komentarzy w sieci na temat tego brokera należy od razu odrzucić go jako potencjalnego pośrednika w handlu giełdowym. W końcu nawet najwięksi i najbardziej znani konkurenci nie mogą pochwalić się nieskazitelną reputacją. Często negatywne informacje rozpowszechniane są przez traderów, którzy nie opanowali jeszcze w pełni zasad analizy technicznej i handlują polegając wyłącznie na swojej intuicji. Jednocześnie uważają wszystkich oprócz siebie za winnych utraty depozytu. Stąd pochodzą irytujące posty.

Ogólnie rzecz biorąc, ten projekt nie ma dużej liczby negatywnych recenzji.

Wielu użytkowników zauważa, że ​​\uXNUMXb\uXNUMXbwypłata środków zawsze następuje na czas, i to nie tylko na kartę bankową, ale także na dowolny portfel elektroniczny.

Jest to główny wskaźnik, że broker zasługuje na staranne rozważenie. Rozpocznijmy analizę od szczegółowego zbadania jego oficjalnej strony internetowej.

Od razu warto zwrócić uwagę na kilka pozytywnych aspektów:

 • kolorystyka projektu jest przyjemna, nic nie drażni i nie rzuca się w oczy;
 • nie ma natrętnych reklam, które często pojawiają się na fałszywych stronach;
 • nie ma natarczywej oferty rejestracji teraz z odliczaniem (to kolejna sztuczka pozbawionych skrupułów brokerów);
 • strona ma przejrzystą strukturę, nie jest to pospiesznie wykonane lądowanie, nie można się w niej pomylić, wszystko jest wygodne, przejrzyste i dobrze widoczne;
 • animacja nie spowalnia strony.

Jak widać, użytkownik czuje się tutaj całkiem komfortowo. Jest tylko jedna wada - brak języka rosyjskiego w interfejsie. Ale ten minus można łatwo wyeliminować za pomocą tłumacza wbudowanego w przeglądarkę.

Jeśli rozpatrzymy stronę pod kątem użyteczności dla przeciętnego tradera, to jest tam wiele ciekawych rzeczy zarówno dla nowicjusza, jak i doświadczonego uczestnika rynku:

 • słowniczek z podstawowymi terminami;
 • akademia handlowa;
 • oficjalna dokumentacja firmy;
 • szczegółowy opis wszystkich możliwych ryzyk związanych z obrotem aktywami.

Ogólnie rzecz biorąc, strona zasługuje na pewną ocenę „dobra”. Być może nie ma tak przydatnej funkcji jak kalendarz ekonomiczny. Ale ogólnie wrażenie tego zasobu jest pozytywne, nie znaleziono żadnych pułapek.

Platforma Ucapitals

platforma kapitałowa

Założyciele tego stosunkowo nowego brokera (firma powstała w 2020 roku) oferują kilka opcji dla platform handlowych. Wersje te charakteryzują się stabilnością i szeroką funkcjonalnością. Jest też świetna wersja mobilna, która spodoba się tym, którzy nie chcą być przywiązani do komputera. Aplikacja jest w pełni spójna z pełnoprawnym terminalem.

Widzimy tu wiele możliwości szybkiej i szczegółowej analizy aktualnej sytuacji rynkowej. Istnieje wiele wygodnych wykresów i dodatkowych narzędzi, a także duży wybór aktywów. Broker Ucapitals zapewnia swoim klientom handel kontraktami CFD. Po rejestracji uzyskasz dostęp do następujących instrumentów finansowych:

 • produkty;
 • akcje i obligacje największych światowych firm;
 • indeksy;
 • kryptowaluta;
 • udziały funduszy (ETF);
 • waluta fiducjarna.

Moim zdaniem tutaj każdy trader lub inwestor znajdzie najbardziej odpowiednią i obiecującą opcję na osiągnięcie zysku.

Rejestracja w Ucapitals

Procedura jest standardowa. Ten broker nie wymaga zbędnych informacji, wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, aktywny numer telefonu komórkowego i samodzielnie utworzyć hasło. Wniosek jest wysyłany do systemu w celu rozpatrzenia, a po zatwierdzeniu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Następnie następuje proces weryfikacji. Jest to konieczne do przeprowadzania operacji handlowych z pomocą brokera, uzupełniania konta i wypłacania zarobionych środków. Wszystkie istotne dokumenty są szczegółowo opisane bezpośrednio na stronie internetowej w sekcji „KYC”. Moim zdaniem to bardzo wygodne. Do tej funkcji broker to osobny plus.

Rodzaje kont handlowych w Ucapitals

ucapitals typy kont

Większość brokerów ma różne opcje kont, które różnią się znacznie pod względem warunków, a klasyfikacja jest zwykle oparta na kwocie depozytu. Dla początkujących opcje Starter i Silver pokryją wszystkie potrzeby związane z osiągnięciem zysku.

Konta różnią się między sobą następującymi parametrami:

 • wielkość kroku partii;
 • maksymalny wolumen na transakcję;
 • limit liczby jednocześnie otwartych zleceń;
 • maksymalna ilość zamówień.

Wszystkie warunki są przejrzyste i łatwe do zrozumienia, nie ma żadnych ukrytych informacji, które wymagałyby bezpośredniego kontaktu z managerem. Wygląda imponująco.

Handel z brokerem Ucapitals

ucapitalsactiv

Ucapitals bez wątpienia jest dostosowany do pracy nie tylko z klientami spośród doświadczonych profesjonalistów z bogatym doświadczeniem handlowym, ale także z początkującymi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem operacji giełdowych. Możliwość otwarcia konta demo pozwala zdobyć doświadczenie i przetestować wybrane strategie przed rozpoczęciem prawdziwego handlu.

Jeśli chodzi o aktywa, jest tu wszystko, czego potrzebuje trader, bez względu na jego preferencje i strategie. Istnieje duży zestaw narzędzi do analizy. W przypadku pytań lub potrzeby profesjonalnej pomocy zawsze możesz skontaktować się telefonicznie lub mailowo z przedstawicielem Ucapitals.

Metody wypłacania i wpłacania środków na konto w Ucapitals

Firma nie zapewnia konkretnych metod wpłacania i wypłacania środków, ale według opinii użytkowników w Internecie problem wypłaty środków z Ucapitals nie jest istotny.

Większość klientów twierdzi, że zyski są realizowane dokładnie w uzgodnionym czasie. Wygodne jest również szybkie uzupełnianie depozytu, szczególnie w okresie dużej zmienności, kiedy każda minuta może przynieść utratę ewentualnego zysku.

Recenzje brokera Ucapitals

Istnieją pewne rozbieżności w opiniach na temat brokera. Niektórzy twierdzą, że Ucapitals należy do najlepszych i najnowocześniejszych brokerów, zwracając uwagę na prostotę i dostępność warunków, a także akceptowalne prowizje. Inni są oburzeni utratą początkowego depozytu, obwiniając za to nie brak chęci studiowania analizy technicznej, ale brokera, mimo że umowa o ryzyku jest zawsze przedstawiana do wglądu. Jednak ogólny wniosek z recenzji wskazuje, że broker działa uczciwie.

Łączny

Projekt Ucapitals pojawił się nie tak dawno temu, ale zdążył już przyciągnąć uwagę wielu traderów. Po przeanalizowaniu jego oficjalnej strony internetowej, platformy handlowej i warunków pracy, możemy stwierdzić, że Ucapitals jest godnym wyborem dla traderów na każdym poziomie doświadczenia.

Zapisz się do newslettera
Pomoc w ustawieniach robota Abi
POLECAM
1. HandlujWszystkoCrypto
inwestujący
2. Ukapitały
inwestujący
3. Szybki handel
inwestujący