Informacje o brokerze InvestXE

Nazwa

InwestujXE

rok założenia

2020

jurysdykcja

Dominika

Minimalny depozyt

500 USD

Maksymalny dochód

Bez limitu

Odszkodowanie za straty

nie

Waluta konta

dolarów

Język profilu

angielski, niemiecki, hiszpański, włoski.

Konto demo

Tak

Sygnały handlowe

Tak

Handel mobilny

Tak

Wpłata i wypłata środków

Systemy przelewów online, Przelew bankowy, Karta bankowa (Visa/MC)

Oficjalna strona internetowa InvestXE

Recenzje o brokerze InvestXE – to pierwsza rzecz, którą zauważyłem, gdy zacząłem bardziej szczegółowo badać tę firmę. Faktem jest, że w Internecie tę firmę można znaleźć dość często, chociaż powstała zaledwie kilka lat temu. Jednocześnie większość użytkowników, którzy decydują się otworzyć tutaj konto i przetestować możliwości tego brokera, zwraca uwagę na wygodną wypłatę środków na portfel online lub konto bankowe, co nie jest w stanie zaoferować wszystkich bardziej znanych analogów. Aby wyciągnąć bardziej konkretny wniosek dotyczący projektu InvestXE, przeanalizowałem jego oficjalną stronę internetową.

Tak więc pierwszą rzeczą, na którą natychmiast zwracasz uwagę, jest brak języka rosyjskiego w interfejsie. Niezbyt wygodne dla mieszkańców Federacji Rosyjskiej i krajów WNP. Ale jeśli w przeglądarce jest wbudowany tłumacz, problem ten jest eliminowany sam.

Moje ogólne wrażenie na stronie jest całkiem przyjemne. To zdecydowanie nie jest jednostronicowy, pospiesznie stworzony przez informatyka samouka. Istnieje dość przejrzysta i logiczna struktura oraz wiele przydatnych informacji dla początkujących traderów:

  • indywidualne kursy szkoleniowe;
  • szczegółowy opis najczęściej używanych terminów w tym środowisku zawodowym;
  • bardziej szczegółowe szkolenia, które mówią o handlu na rynku od podstaw (idealne dla początkujących);
  • szkolenia online dla tych, którzy nie są pierwszym dniem w handlu, ale chcą poprawić skuteczność swojej strategii.

Wszystko to sugeruje, że jednodniowa firma, starając się hakiem lub oszustem, aby zminimalizować swoje koszty, zdecydowanie nie przywiązywałaby tak dużej wagi do projektu swojej strony. Wszystko wygląda więc całkiem przyzwoicie i oficjalnie.

Podobał mi się projekt strony jako całości. Kolorystyka jest spokojna, nie ma agresywnej palety, która jest często wykorzystywana do zwiększenia szumu i podbudowania atmosfery. Nie ma nachalnych reklam ze strony agresywnego działu marketingu (ciągle wyskakujące i denerwujące banery, odliczanie do końca każdej promocji, reklama zapowiadająca ograniczoną liczbę bezpłatnych rejestracji itp.). Poruszanie się tutaj jest dość łatwe, ponieważ jest wiele ciekawych informacji i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się z nimi szczegółowo.

Jest też kilka wad, które bezbłędnie zgłoszę. Strona nie zawiera szczegółowych informacji o:

  • weryfikacja konta;
  • konkretny adres siedziby głównej firmy;
  • data rejestracji osoby prawnej.

W ogóle nie obyło się bez muchy w maści, co nie jest zaskakujące. Mimo to firma jest dość młoda. A bardziej doświadczeni brokerzy również grzeszą z podobnymi wadami.

Platforma InvestXE

Firma oferuje swoim klientom możliwość korzystania z indywidualnie opracowanego terminala handlowego MarketPro 1.0. Podobno program powstał stosunkowo niedawno, gdyż z nazwy wynika, że ​​jest to dopiero pierwsza wersja platformy. Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby w procesie pracy znaleziono drobne niuanse. Nie wygląda jednak gorzej niż popularny MetaTrader.

platforma investx

Ogólnie opinie na ten temat w Internecie są w większości neutralne lub pozytywne. Nie zdziwię się więc, jeśli twórcy projektu również tutaj zainwestowali dużo pieniędzy (przynajmniej strona wygląda na oczywiście kosztowną).

Platforma posiada zarówno pełnoprawną wersję webową, jak i format dostosowany do aplikacji mobilnych. To spodoba się tym nowoczesnym handlowcom, którzy są już przyzwyczajeni do ciągłego ruchu i nie marnowania czasu na pracę z laptopem. Sądząc po recenzjach, ich funkcjonalność w niczym nie ustępuje pełnoformatowemu terminalowi.

Rejestracja w InvestXE

Nie różni się zbytnio od opcji oferowanych przez innych brokerów. Wszystko jest dość proste. Wystarczy wpisać imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu komórkowego użytkownika. Jak widać, formularz jest prosty i bardzo krótki. Po zakończeniu otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację.

Następnie będziesz musiał dodatkowo przejść weryfikację swojego konta. To dłuższy i bardziej złożony proces. Jest to jednak obowiązkowy warunek współpracy z rynkiem, który ustala absolutnie każdy broker. Zwróć uwagę na poprawność wprowadzonych danych. Jeśli podasz nieprawidłowe informacje, Twoje konto może zostać zablokowane przez system ze względów bezpieczeństwa. A przywrócenie do niego dostępu będzie niezwykle problematyczne. 

Rodzaje kont handlowych w InvestXE

Broker oferuje swoim klientom regularne i profesjonalne rodzaje kont. Pierwsze dzielą się na trzy typy:

  • standard;
  • progresywny;
  • zaawansowane.

Różnią się one kwotą początkowego depozytu. Im jest większy, tym szersze możliwości i przywileje klienta. Takie podejście jest widoczne u większości nowoczesnych brokerów.

konto typów investxe

Poniższy zrzut ekranu przedstawia dwa rodzaje kont profesjonalnych - złote i platynowe. Są bardziej odpowiednie dla profesjonalnych uczestników rynku. Ale dla początkujących bardziej odpowiednia jest opcja standardowa.

rodzaje inwestycji rachunki

Handel z brokerem InvestXE

Instrumenty finansowe są tutaj dobierane dość kompetentnie. Ponieważ recenzje InvestXE są w większości pozytywne, możemy stwierdzić, że jest wystarczająco dużo aktywów dla traderów o różnych podejściach do handlu na rynku.

Investxeactiv

Oprócz standardowych opcji jest tu również kryptowaluta. Sugeruje to, że broker podąża za aktualnymi trendami i oferuje swoim klientom wiele opcji zarobków giełdowych. W końcu wirtualne aktywa stają się coraz bardziej popularne ze względu na ich dużą zmienność.

Wpłacanie i wypłacanie zysków brokera InvestXE

Jeśli martwisz się, jak wypłacić pieniądze z InvestXE, ta kwestia została tutaj wyjaśniona dość wyraźnie. Każdy klient tego brokera, niezależnie od statusu swojego konta, może otrzymywać zarobki na swoje konto bankowe lub portfel internetowy. Sądząc po przeglądach, terminy odstąpienia od umowy są ściśle regulowane i ściśle przestrzegane.

Recenzje o brokerze InvestXE

Nie potrafię wymienić ani jednej firmy brokerskiej, która może pochwalić się wyjątkowo pozytywnymi komentarzami w Internecie. Na pewno pojawi się zrobiony na zamówienie negatyw od konkurencji. Początkujący traderzy, którzy nie chcą brać odpowiedzialności za połączony depozyt z powodu własnej nieuwagi lub z powodu nieodpowiedniego szumu, nie są daleko w tyle. Z pewnością będą obwiniać swojego pośrednika za wszystkie grzechy. Nie uważam jednak takich negatywnych opinii za istotne i w 100% wiarygodne. Ogólnie rzecz biorąc, reputacja tego młodego brokera jest neutralnie pozytywna.

wniosek

Zalecam nie odliczać InvestXE od swojego konta, jeśli wybierzesz brokera do zyskownego handlu na rynku. Firma wyraźnie aktywnie się rozwija i stara się przyciągnąć klientów na dobrych warunkach. Analiza oficjalnej strony projektu wykazała powagę intencji tego brokera. Więc jest całkiem możliwe, aby otworzyć z nim konto handlowe bez obaw.

Zapisz się do newslettera
Pomoc w ustawieniach robota Abi
POLECAM
1. HandlujWszystkoCrypto
inwestujący
2. Ukapitały
inwestujący
3. Szybki handel
inwestujący