Informacje o brokerze AnalitykQue

Nazwa

Analityk

rok założenia

2021

jurysdykcja

Dominika

Minimalny depozyt

500 USD

Maksymalny dochód

Bez limitu

Odszkodowanie za straty

nie

Waluta konta

dolarów

Język profilu

Английский

Konto demo

nie

Sygnały handlowe

Tak

Handel mobilny

Tak

Wpłata i wypłata środków

Przelew bankowy, karta bankowa (Visa/MC), systemy przelewów

Oficjalna strona AnalystQue

Opinie o brokerze AnalystQue w Internecie są różne. Zainteresował mnie moment, w którym projekt pojawił się całkiem niedawno, a już zyskał pewną popularność wśród internautów. Pisze się, że nawet teraz prawie niemożliwe jest znalezienie analogów takiego progresywnego brokera. Inni twierdzą, że tej firmie nie należy ufać ze względu na brak odpowiedniego doświadczenia i rejestracji offshore. Wielu klientów brokera AnalystQue wskazuje, że ma wygodną i dość szybką wypłatę środków do portfela online. Aby zidentyfikować wszystkie mocne i słabe strony tej firmy, szczegółowo przestudiowałem jej oficjalną stronę internetową. Jak się okazało, do przejrzenia jest całkiem sporo ciekawych i przydatnych informacji.

Jak widać, strona jest dostępna tylko w języku angielskim. Sugeruje to, że broker skupia się głównie na dość wąskiej grupie odbiorców. Ale to zupełnie normalne na początkowym etapie powstawania takiej firmy. W końcu AnalystQue pojawił się dopiero w 2021 roku. W zasadzie nie powinieneś mieć problemów z nauką interfejsu tego portalu, ponieważ istnieją przeglądarki z automatycznym tłumaczem.

Strona jako całość zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Design wygląda dość solidnie, miękka paleta, nic nie drażni oka, nie ma elementów agresywnego marketingu typowego dla oszustów i małych brokerów: wyskakujące okienka z obszarem zamykania, który długo się nie pojawia, trujące kolory, odliczanie przyspieszenie decyzji o rejestracji. Możesz spokojnie studiować wszystko bez obawy o złapanie.

Główne zalety projektu AnalystQue, które od razu znajdziesz na jego stronie:

  • Pełny tom oficjalnych informacji o firmie, które znajdują się w domenie publicznej dla wszystkich odwiedzających portal. Tutaj możesz przeczytać o rejestracji i znaleźć kompletny pakiet danych prawnych. Oczywiście przetłumaczenie tego nie jest łatwe. Ale już sam fakt, że istnieją, jest zachęcający.
  • Wiele przydatnych informacji dla początkujących traderów i inwestorów. Na stronie znajduje się sekcja z dobrymi kursami szkoleniowymi, filmami z seminariów online, lekcjami od trenerów osobistych. Jest też tak przydatna opcja, jak kalendarz ekonomiczny. Przyda się nawet doświadczonym uczestnikom rynku, ponieważ bardzo wygodnie jest śledzić bieżące i nadchodzące istotne wydarzenia w świecie finansów, aby w porę przygotować się na prawdopodobny wzrost zmienności na giełdzie.
  • Wiele opcji uzyskiwania opinii od klientów i wsparcia technicznego. Najczęściej brokerzy podają tylko adres do wysyłania e-maili. Tutaj dodatkowo znajduje się okno czatu online, WhatsApp, a także zwykły numer telefonu. Jest to bardzo ostrożne ze strony kierowników projektów. Piszą, że można uzyskać fachową poradę przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

Nie mam większych skarg na stronę. Pełnoprawny portal internetowy, a nie one-pager, został wyraźnie stworzony i zaprojektowany przez prawdziwych profesjonalistów, na których pośrednik nie szczędził pieniędzy.

Platforma AnalystQue

Firma oferuje swoim klientom dość nowoczesną wersję terminala Web Trader. Witryna posiada również mobilne wersje tej platformy. Działają zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android.

platforma analityczna

Pod względem wyposażenia technicznego broker nie ma problemów. Mówią o tym również recenzje AnalystQue. Handlowcy piszą, że nawet przy zwiększonym obciążeniu w momencie aktywnej zmienności podczas publikacji wiadomości ekonomicznych, wszystkie zlecenia są realizowane szybko. To bardzo ważny punkt, więc pośrednik dostaje za to dodatkowy plus w swojej karmie. Najwyraźniej nie oszczędzał też na serwerach, a to bardzo słuszna decyzja.

Interfejs programu jest intuicyjny. Istnieje wiele różnych wykresów, które pomagają szybko przeanalizować rynek i podjąć właściwą decyzję. Ta platforma jest świetna zarówno dla doświadczonych inwestorów, jak i początkujących traderów.

Rejestracja w AnalystQue

Wszystko tutaj odpowiada ogólnym zasadom: minimum kolumn w formularzu online i tylko najważniejsze dane osobowe klienta. Aby zarejestrować się w systemie brokera należy podać imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Nie zapomnij również potwierdzić, że masz ukończone 18 lat, zaznaczając odpowiednie pole. W przeciwnym razie system po prostu nie przepuści Twojej aplikacji.

Potem następuje procedura weryfikacji, która, jak podejrzewam, będzie znacznie bardziej skomplikowana. Jednak nic o tym nie jest zgłoszone nigdzie na stronie z wyprzedzeniem. Pamiętaj, aby wskazać tylko istotne dane osobowe, aby później nie stać się właścicielem zablokowanego konta, które wzbudziło podejrzenia brokera.

Rodzaje kont handlowych AnalystQue

konto typów analityka

Zostaniesz poproszony o otwarcie jednego z pięciu kont, które różnią się minimalną kwotą depozytu i warunkami handlu:

  • Standard. Wszystko zaczyna się od 500 USD (również brana jest pod uwagę równowartość w bitcoinach). To jest wersja podstawowa, idealna dla początkujących.
  • Zacznij od 5000 USD. dla aktywnych użytkowników, gotowych rozwijać się w tym obszarze.
  • Przygotuj już 25000 USD. Konto polecane doświadczonym i aktywnym traderom.
  • margines. Można otworzyć, jeśli masz 75000 300 USD. Jest szansa na skorzystanie z dźwigni 1:XNUMX i mobilnych sygnałów transakcyjnych. Istnieje indywidualna obsługa.
  • Platyna. Dostępne przy uzupełnieniu depozytu w wysokości 150000 XNUMX USD. Wszystkie powyższe, plus usługa premium i najlepsze spready.

Opcje są dobre. Zarówno początkujący trader z niewielkim depozytem, ​​jak i duzi inwestorzy mogą tu całkiem wygodnie handlować.

Handel z brokerem AnalystQue

Wybór aktywów jest tutaj dobry. Klientom oferowany jest handel instrumentami sektora towarowego, walutami, kryptowalutami, metalami szlachetnymi.

strona analityczna

Wydaje mi się, że tutaj każdy uczestnik rynku znajdzie opcję dla siebie, niezależnie od strategii i kierunku pracy. Pod względem prowizji nie widziałem w internecie żadnego negatywu. Wielu klientów pisze, że ich warunki są całkiem zadowalające.

Wpłacanie i wypłacanie zysków brokera AnalystQue

Jeśli bardziej niepokoi Cię pytanie, jak wypłacić pieniądze z AnalystQue, to tutaj również nie znalazłem żadnych problemów z brokerem. Istnieją opcje wypłaty na kartę bankową, konto lub portfel online. System dotrzymuje terminów, nikt nie pisze o opóźnieniach czy odmowie wydania zarobionych pieniędzy.

Broker Recenzje AnalystQue

Jeśli spojrzymy na stosunek liczby pozytywnych i negatywnych opinii, to tych pierwszych jest zdecydowanie więcej. Pamiętaj, że jeśli broker ma tylko dobre recenzje w Internecie, również powinno to być podejrzane. Bo zawsze znajdzie się osoba, która z powodu swojej nieuwagi wyciekła kaucję i obwinia za to firmę.

wniosek

Na podstawie wszystkich powyższych analiz mogę stwierdzić, że brokera AnalystQue można uznać za pośrednika w pracy z rynkiem. To nowoczesna i aktywnie rozwijająca się firma, która oferuje swoim klientom dobre warunki współpracy.

Zapisz się do newslettera
Pomoc w ustawieniach robota Abi
POLECAM
1. HandlujWszystkoCrypto
inwestujący
2. Ukapitały
inwestujący
3. Szybki handel
inwestujący