Informacje o brokerze ActivTrades

Nazwa

ActivTrades

Oficjalna strona internetowa

https://activtrades.com/

rok założenia

2001

jurysdykcja

Wielka Brytania (siedziba)

Bahamy (biuro międzynarodowe)

Minimalny depozyt

500 USD, EUR lub CHF

Maksymalny dochód

Bez limitu

Odszkodowanie za straty

nie

Waluta konta

dolarów

Język profilu

Angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, bułgarski, arabski, chiński, koreański, portugalski, tajski, japoński.

Konto demo

Tak

Sygnały handlowe

Tak

Handel mobilny

Tak

Wpłata i wypłata środków

Neteller, PayPal, Skrill, Sofort, Przelew bankowy, Karta bankowa (Visa/MC)

Oficjalna strona internetowa ActivTrades

Recenzje ActivTrades to pierwsza rzecz, którą postanowiłem zajrzeć w sieci. Ponieważ moją uwagę przykuły różne opinie użytkowników, postanowiono przeanalizować ten projekt głębiej, ponieważ istnieje na rynku od dłuższego czasu i zdecydowanie zasługuje na szczególną uwagę. Niektórzy z jego klientów zwracają uwagę na szybką wypłatę zarobionych środków do dowolnego wygodnego portfela internetowego, a także na konto bankowe. Inni zauważają, że istnieją bardziej opłacalne analogi, którym należy przede wszystkim zaufać. Analizie objęta została więc przede wszystkim oficjalna strona internetowa projektu. Załączam zrzut ekranu strony głównej poniżej.

Generalnie nie zauważyłem tutaj żadnych śladów rzekomego oszustwa ze strony brokera. Strona wygląda na całą długość z dobrze zbudowaną strukturą i wieloma przydatnymi informacjami dla początkujących:

  • obszerne archiwum webinariów;
  • pomoce naukowe napisane w najprostszym i najbardziej przystępnym języku;
  • szkolenie indywidualne;
  • seminaria;
  • podstawowe filmy z najbardziej podstawowym zestawem pojęć;
  • słowniczek (zbiór znaczeń terminów fachowych).

Interfejs strony jest prosty, zgubienie się tutaj jest nierealne, nawet przy braku początkowych umiejętności surfowania po Internecie. Kolorystyka jest spokojna, nie ma przeskakujących komunikatów, które działają na nerwy.

Sekcja „O nas” zawiera zaskakującą ilość informacji prawnych. Tak, broker podlega jurysdykcji zagranicznej. Ale generalnie nie ukrywa żadnych danych o sobie. Myślę więc, że można mu bezpiecznie zaufać. Adresy prawne, numery telefonów kontaktowych i e-maile, otwarte ostrzeżenie o prawdopodobnych zagrożeniach związanych z obrotem na giełdzie – to wszystko jest tutaj obecne. Dla projektu strony i przejrzystości informacji możesz postawić solidną piątkę.

Platforma ActivTrades

Podobnie jak większość innych brokerów, ten również oferuje swoim użytkownikom wybór kilku terminali handlowych jednocześnie:

  • MT4;
  • MT5;
  • ich rozwój osobisty ActivTrader.

Wszystkie trzy wymienione powyżej opcje mają kompetentne wersje mobilne i szeroki zakres funkcjonalności.

Handel Activtraderami

Wydaje mi się, że platforma ActivTrader w niczym nie ustępuje klasycznym współczesnym wersjom MT. Istnieje również wiele narzędzi do analizy aktywności rynkowej, mnóstwo wykresów wizualnych i indywidualne ustawienia. Recenzje brokera ActivTrades twierdzą, że ten terminal nigdy nie zwalnia, a wszystkie zlecenia są realizowane ściśle na czas. Całkiem możliwe, że to prawda. Przynajmniej program wygląda bardzo solidnie.

Rejestracja w Activ Trades

Tutaj nie znalazłem żadnego wynalazku roweru. Aby założyć konto osobiste, będziesz potrzebować tylko kilku minut wolnego czasu i bardzo mało danych osobowych, które będziesz musiał wprowadzić w odpowiednich kolumnach formularza rejestracyjnego.

Pamiętaj, aby sprawdzić poprawność wszystkiego, co wprowadzasz. Jeśli system podejrzewa, że ​​podajesz nieaktualne informacje, takie działania mogą zostać uznane za próbę oszustwa. W takim przypadku broker po prostu zablokuje Twoje konto. A odzyskanie do niego dostępu będzie prawie niemożliwe. Ale wszyscy klienci tej firmy będą niezawodnie chronieni przed prawdziwymi pozbawionymi skrupułów towarzyszami.

Rodzaje kont handlowych z ActivTrades

Najczęściej młodzi brokerzy mają gradację kont w zależności od wysokości pierwszej wpłaty na konto handlowe. A w różnych warunkach łatwo było się pomylić, zwłaszcza początkującym. W tym przypadku widzimy uproszczony schemat. ActivTrades oferuje nam tylko dwie opcje konta - dla profesjonalistów i zwykłych traderów.

aktywni handlowcy

Być może ktoś uzna tak ograniczony wybór za wadę. Ale w rzeczywistości im mniej się rozbiegasz, tym wszystko staje się prostsze i bardziej przejrzyste. Użytkownik na pewno nie pomyli się podczas rejestracji.

Handel z brokerem ActivTrades

Inwestorom oferowana jest szeroka gama aktywów, w tym kryptowaluty. Nie ma znaczenia, jakie masz doświadczenie w handlu na giełdzie i na jakich instrumentach finansowych wolisz zarabiać pieniądze. Na pewno znajdziesz tu absolutnie wszystko.

aktywni handlowcy

Inwestorzy mogą inwestować w papiery wartościowe. Handlowcy z pewnością ucieszą się z wyboru produktów do skalpowania. A nawet o miłośnikach pasywnego dochodu ten broker nie zapomniał. Istnieje ciekawy program partnerski z cashbackiem.

Wpłacanie i wypłacanie zysków brokera ActivTrades

Broker działa od 2001 roku. Dlatego po prostu nie powinno być problemów z przepływem finansów. W przeciwnym razie regulator już dawno wstrzymałby działalność tej spółki. I w zasadzie nie znalazłem w sieci żadnej wzmianki o jakichkolwiek poważnych opóźnieniach w wypłacie uzyskanych dochodów.

Jeśli niepokoi Cię pytanie, jak wypłacić pieniądze z ActivTrades, wszystko jest dość proste. Wybierz metodę, poczekaj na wyznaczony czas, zdobądź swoje finanse. Warunki i wysokość prowizji są całkiem adekwatne.

Recenzje o brokerze ActivTrades

Jak powiedziałem, spotykają się z różnymi. Ktoś twierdzi, że nigdy nie spotkał wygodniejszego i nowocześniejszego brokera. Inni surowo oskarżają tę firmę o osuszanie złoża. Jeśli chodzi o to drugie, to szczerze w to wątpię, ponieważ zwykłego brokera zawsze interesuje długoterminowa współpraca ze swoim klientem. Najprawdopodobniej jest to tylko zniewaga dla świeżo upieczonego tradera, który nie chciał zawracać sobie głowy badaniem analizy technicznej i za wszystko obwiniał swoją firmę.

wniosek

Wygląda na to, że ActivTrades jest całkowicie normalnym brokerem bez sztuczek i ukrytych opłat. Ma dobrze zaprojektowaną stronę internetową, stabilne terminale i mnóstwo pozytywnych recenzji w Internecie. Myślę, że możemy i powinniśmy z nim pracować.

Zapisz się do newslettera
Pomoc w ustawieniach robota Abi
POLECAM
1. HandlujWszystkoCrypto
inwestujący
2. Ukapitały
inwestujący
3. Szybki handel
inwestujący