Informacje o brokerze StoxDC

Nazwa

StoxDC

Oficjalna strona internetowa

https://www.stoxdc.com

rok założenia

2020

jurysdykcja

Dominika

Minimalny depozyt

250 EUR / GBP

Maksymalny dochód

Bez limitu

Odszkodowanie za straty

nie

Waluta konta

Euro, funt szterling

Język profilu

angielski, niemiecki, hiszpański

Konto demo

Tak

Sygnały handlowe

Tak

Handel mobilny

Tak

Wpłata i wypłata środków

Przelew bankowy, karta bankowa (Visa/MC), elektroniczne systemy płatności

Oficjalna strona StoxDC

Recenzje StoxDC ma zarówno pozytywne, jak i negatywne. Nie oznacza to jednak wcale, że zaraz po zapoznaniu się z komentarzami w Internecie broker ten powinien zostać wyłączony z możliwych opcji dla resellerów na giełdzie. W końcu absolutnie wszystkie, nawet większe i bardziej popularne analogi, również nie mogą pochwalić się nienaganną reputacją. Najczęściej negatywy przynoszą masom traderzy, którzy jeszcze tak naprawdę nie zrozumieli zasad analizy technicznej i handlu opartego wyłącznie na własnych przeczuciach. Ale uznają, że winnym opróżnienia kaucji jest każdy, ale nie siebie. Stąd gniewne posty.

Ogólnie rzecz biorąc, ten projekt nie ma wielu negatywnych recenzji. Wielu użytkowników zauważa, że ​​wypłata środków zawsze odbywa się terminowo i nie tylko na kartę, ale także na dowolny portfel online.

I to jest główny wskaźnik, że broker zasługuje na szczególną uwagę. Swoją analizę zacznę od szczegółowego studium jego oficjalnej strony internetowej.

Oto kilka pozytywów, które warto od razu podkreślić:

 • kolorystyka projektu jest spokojna, nic nie drażni i nie rani oczu;
 • nie ma stale migającej reklamy, jak to często ma miejsce w przypadku oszukańczych zasobów;
 • nie ma stałej oferty rejestracji tu i teraz z tykającym zegarem pokazującym odliczanie (to kolejna sztuczka pozbawionych skrupułów jednodniowych brokerów);
 • strona ma przejrzystą strukturę, nie jest to jednostronicowa pospiesznie wykonana, nie można się w niej pomylić, wszystko jest wygodne, przejrzyste i powierzchownie;
 • animacja nie spowalnia portalu.

Jak widać, użytkownik czuje się tutaj całkiem komfortowo. Być może jest tylko jedna wada - nie ma rosyjskiego języka interfejsu. Ale ten minus można łatwo wyeliminować za pomocą translatora wbudowanego w przeglądarkę.

Jeśli rozważymy stronę pod kątem użyteczności dla przeciętnego tradera, to jest coś do przeczytania zarówno dla początkującego, jak i doświadczonego uczestnika rynku:

 • słowniczek zawierający podstawowe terminy;
 • Szkoła Handlowa;
 • oficjalna dokumentacja firmy;
 • szczegółowy opis wszystkich prawdopodobnych ryzyk, które pojawiają się w procesie obrotu aktywami.

Ogólnie rzecz biorąc, witryna ciągnie się na solidnej czwórce. Być może brakuje tak przydatnej rzeczy jak kalendarz ekonomiczny. Ale ogólne wrażenie tego portalu było pozytywne, nigdzie nie widziałem brudnej sztuczki.

Platforma StoxDC

platforma stoxdc

Twórcy tego stosunkowo młodego brokera (firma powstała w 2020 roku) nie opracowali własnego terminala i postanowili ograniczyć się do standardowej i sprawdzonej wersji – MetaTrader 4. Ta wersja jest stabilna i posiada doskonałą funkcjonalność. Ma również wysokiej jakości wersję mobilną, która spodoba się każdemu, kto nie chce być przywiązany do komputera. Aplikacja jest całkowicie identyczna z terminalem pełnoformatowym.

Widzimy tu całkiem spore możliwości szybkiej i wysokiej jakości analizy aktualnej sytuacji na rynku. Istnieje wiele przydatnych wykresów i powiązanych narzędzi, a także doskonały zestaw aktywów. Broker StoxDC oferuje swoim klientom transakcje CFD. Po rejestracji będziesz mieć dostęp do następujących instrumentów finansowych:

 • produkty;
 • akcje i obligacje największych firm na świecie;
 • indeksy;
 • kryptowaluta;
 • udziały funduszy (ETF);
 • waluta fiducjarna.

Moim zdaniem tutaj każdy trader czy inwestor znajdzie najwygodniejszą i najbardziej obiecującą opcję zysku.

Rejestracja w StoxDC

To jest standardowa procedura. Ten broker nie wymaga żadnych dodatkowych danych, wystarczy podać imię i nazwisko, adres e-mail, ważny numer telefonu komórkowego i własne hasło. Wniosek trafia do systemu do rozpatrzenia, a po pozytywnej decyzji otrzymasz potwierdzenie w formie listu.

Następnie przychodzi proces weryfikacji. Jest to konieczne, aby dokonywać operacji handlowych z pomocą brokera, uzupełniać konto i wypłacać zarobione środki. Ponadto wszystkie istotne dokumenty są szczegółowo opisane tutaj na stronie internetowej w sekcji „KYC”. Myślę, że bardzo wygodne. Za ten chip broker jest osobnym plusem.

Rodzaje kont handlowych w StoxDC

stoxdc

Są tylko dwa z nich: dla przeciętnego użytkownika i dla profesjonalnego tradera. Większość brokerów ma wiele opcji kont, które różnią się znacznie pod względem warunków, a sama klasyfikacja opiera się na kwocie uzupełnienia depozytu. Tutaj wszystko jest znacznie prostsze. Dlatego ta opcja jest znacznie bardziej przejrzysta dla początkujących traderów.

Konta różnią się między sobą następującymi parametrami:

 • wielkość kroku partii;
 • maksymalny wolumen na transakcję;
 • limit liczby jednocześnie otwartych zleceń;
 • maksymalna ilość zamówień.

Wszystkie warunki są przejrzyste i łatwe do zrozumienia, za ofertą bezpośredniego kontaktu z managerem nie kryje się żadna informacja. Wygląda dobrze.

Handel z brokerem StoxDC

stoxdc

Ta firma wyraźnie liczy na przyciągnięcie nie tylko dużych klientów VIP, którzy mają już za sobą ogromne doświadczenie handlowe. Każdemu nowicjuszowi, który niedawno zdecydował się na opanowanie transakcji giełdowych, całkiem łatwo będzie się tu poczuć komfortowo. Istnieje konto demo, więc przed rozpoczęciem prawdziwych działań zawsze możesz przećwiczyć i przetestować swoją siłę, a także trafność wybranej strategii.

Jeśli chodzi o aktywa, jest wszystko, czego potrzebuje każdy trader, niezależnie od jego przyzwyczajeń i zasad. Narzędzia do analizy w zupełności wystarczą. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek pytania lub potrzebuje fachowej pomocy, istnieje możliwość skontaktowania się z oficjalnym przedstawicielem brokera telefonicznie lub mailowo do firmy.

Wpłacanie i wypłacanie zysków od brokera StoxDC

Nie ma tu wymienionych konkretnych metod. Jednak sądząc po recenzjach w Internecie, pytanie, jak wypłacić pieniądze ze StoxDC, nie jest szczególnie dotkliwe. Większość klientów tego brokera twierdzi, że zarobki przychodzą na kartę wyraźnie w określonym czasie. Uzupełnianie lokaty również nie zajmuje dużo czasu, co jest szczególnie wygodne w okresie dużej zmienności, kiedy każda minuta przestoju może przerodzić się w utracone zyski.

StoxDC Broker Recenzje

Jak napisano powyżej, opinie użytkowników czasami się różnią. Ktoś pisze, że ten broker jest jednym z najlepszych i najnowocześniejszych z absolutnie prostymi i przystępnymi warunkami, a także adekwatnymi prowizjami za transakcje. Inni są oburzeni, że ujawnili swój początkowy depozyt, obwiniając z jakiegoś powodu nie brak chęci uczenia się analizy technicznej, ale projekt, chociaż umowa o ryzyku została napisana dla wszystkich i opublikowana w domenie publicznej. Ale ogólnie, sądząc po komentarzach na żywo, broker gra uczciwie.

wniosek

Projekt StoxDC pojawił się całkiem niedawno, ale już wzbudził duże zainteresowanie wśród wielu traderów. Po szczegółowej analizie jego oficjalnej strony internetowej, platformy handlowej i warunków, mogę wyciągnąć następujący wniosek. Broker StoxDC to dobra opcja zarówno dla doświadczonych traderów, jak i początkujących uczestników rynku.

Zapisz się do newslettera
Pomoc w ustawieniach robota Abi
POLECAM
1. HandlujWszystkoCrypto
inwestujący
2. LexaTrade
inwestujący
3. StoxDC
inwestujący