Informacje o giełdzie StormGain

Nazwa

Wzmocnienie burzy

Oficjalna strona internetowa

https://stormgain.com/

rok założenia

2019

jurysdykcja

Vc

Minimalny depozyt

50 USD

Maksymalny dochód

Bez limitu

Odszkodowanie za straty

nie

Waluta konta

kryptowaluta

Język profilu

Angielski, rosyjski, hiszpański, holenderski, włoski, portugalski, turecki, arabski, chiński, niemiecki, francuski, polski, wietnamski

Konto demo

Tak

Sygnały handlowe

Tak

Handel mobilny

Tak

Wpłata i wypłata środków

Portfele kryptograficzne, karta bankowa (Visa/MC)

Analiza strony internetowej StormGain

Recenzje StormGain można przeczytać na wielu portalach internetowych, na których komunikują się handlarze kryptowalutami i inwestorzy. Ta wymiana jest dość młodym projektem, ale zdążyła już przyciągnąć uwagę dużej liczby użytkowników. Na pierwszy rzut oka wszystko, czego potrzebujesz do opłacalnej pracy z wirtualnymi aktywami, jest tutaj: wygodny portfel, szybka wypłata środków, kontrola online operacji handlowych za pomocą prostej i zrozumiałej aplikacji mobilnej.

Również w Internecie, jeśli chcesz, możesz znaleźć specjalny kupon oferowany przez poleconych z giełdy. Jeśli zarejestrujesz się przez my formularz rejestracyjny, wówczas na Twoje konto zostanie natychmiast przelana niewielka nagroda pieniężna, którą można później wykorzystać do pracy z kryptą. Coś podobnego często oferują analogi StormGain, ponieważ konkurencja w tej dziedzinie jest teraz bardzo ostra. Aby zrozumieć, czy ten projekt zasługuje na uwagę, przeprowadziłem szczegółową analizę jego oficjalnej strony internetowej.

Stormgain

Wszystko wygląda całkiem przyzwoicie. Nie zauważyłem nachalnych reklam, które przeszkadzają w badaniu portalu, a także krzykliwych kolorów i kilku podejrzanie kuszących ofert. Oznacza to, że nie ma standardowych sztuczek przebiegłych oszustów, a to już dobry znak.

Strona zawiera wiele przydatnych informacji, które są szczególnie pożądane dla początkujących w świecie handlu kryptowalutami:

 • blog aktualności i informacji dla uczestników projektu;
 • szczegółowy opis oferowanych produktów;
 • wizualne samouczki wideo od profesjonalistów zajmujących się handlem kryptowalutami;
 • codzienne przeglądy;
 • ciekawe pomysły inwestycyjne;
 • aktualne sygnały transakcyjne;
 • podstawowe zasady dla początkujących na szybki i udany start;
 • szczegółowe instrukcje dotyczące kupowania i wypłacania kryptowaluty.

Rejestracja i weryfikacja nie zajmują dużo czasu. I to jest znacząca przewaga w porównaniu z większością innych giełd. Ponadto strona została przetłumaczona na dużą liczbę języków, w tym rosyjski. Dzięki temu nie musisz długo zapoznawać się z interfejsem giełdy. Deweloperzy zadbali o wszystkich swoich klientów.

Strona jest prosta i przejrzysta, łatwa w nawigacji. Struktura nie jest bardzo wieloetapowa, więc bez problemu znajdziesz wszystkie ważne informacje dla siebie. Tutaj możesz również pobrać i zainstalować pełnowymiarowy terminal lub aplikację mobilną na swoim komputerze.

Jak zarabiać na StormGain

Istnieje kilka opcji zarabiania tutaj. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik sam wybiera, na czym najwygodniej mu będzie się skupić:

 • Inwestycje. Świetna opcja dla tych, którzy nie chcą ciągle siedzieć przy laptopie i śledzić w danej chwili każdy ruch aktywa. Studiujesz recenzje monet, czytasz wiadomości, przeprowadzasz analizy i inwestujesz w kryptowalutę, która wydaje się aktywnie rosnąć. Jeśli prognoza się sprawdzi, po pewnym czasie można uzyskać dobry zysk, jak miało to miejsce w przypadku dużych inwestorów Bitcoin. Należy pamiętać, że inwestycje są nastawione na powolne zyski. W niektórych przypadkach będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, aby nie zamknąć pozycji przed osiągnięciem oczekiwanego słupka.
 • Handlowy. Zasada jest tak prosta, jak to tylko możliwe. Kupuj po niskich cenach, sprzedawaj po wysokich. A jeśli robisz to wszystko w krótkich odstępach czasu, stosujesz strategię skalpowania. Wynikająca z tego różnica w kosztach będzie Twoim zyskiem. Na giełdzie jest też mnożnik, który może przyzwoicie zwiększyć twoje dochody. Najlepiej jednak z niego korzystać tylko wtedy, gdy inwestor jest jednoznacznie przekonany o pozytywnym wyniku transakcji.
 • Depozyt. Jeśli nadal boisz się potencjalnego ryzyka handlowego, możesz po prostu zatrzymać określoną kwotę na swoim koncie i otrzymać za to odsetki z giełdy. Średnio zarządzanie projektami oferuje do 12% salda. Niezła opcja, jeśli weźmiesz pod uwagę oferty innych platform kryptowalutowych. Oceny giełdy StormGain w tym zakresie są w większości pozytywne, ponieważ wszystkie zobowiązania ze strony jej kierownictwa są ściśle przestrzegane.
 • Górnictwo. Tutaj nie działasz sam. Wydobywanie monet odbywa się zgodnie z zasadą chmury. Po około 30-40 minutach otrzymany zysk jest równo dzielony między wszystkich górników. Oddzielnie zauważają, że operacje odbywają się na sprzęcie StormGain, więc nie można wydawać pieniędzy na drogi sprzęt. Gdy zdobędziesz co najmniej 10 USDT poprzez wydobycie, mogą one zostać zapisane na Twoim koncie handlowym i wykorzystane do handlu. Ale wypłata lub wymiana takich zysków nie zadziała. Co prawda nie jest to najważniejsza, ale i tak wada tej pozycji zarobków.
 • Program Polecający. Dla większości użytkowników jest to tylko dodatkowy sposób na zarobienie na giełdzie. A jednak dzięki aktywnej dystrybucji linku rejestracyjnego i kuponu możesz uzyskać dobry dochód. Gdy pozyskany nowy klient giełdy spełni warunki programu (dokona transakcji), nagroda zostanie zaksięgowana na Twoim koncie.

Jeśli interesuje Cię również odpowiedź na pytanie, jak wypłacić pieniądze ze StormGain, to nie stanowi to problemu. Przenieś monety do swoich portfeli kryptograficznych, a następnie przenieś je i wypłać w dowolny dogodny sposób. Sądząc po recenzjach, terminy odstąpienia od umowy nie są tutaj naruszane.

Handel kryptowalutami na giełdzie StormGain

Na tej platformie możesz pracować z szeroką gamą wirtualnych monet. Dla użytkowników dostępny jest nie tylko klasyczny Bitcoin, ale także szereg mniej znanych aktywów, które jednocześnie mają duży potencjał wzrostu.

burza gls jj 11

Nie będzie też trudności z wyliczeniem prowizji. Na tej wymianie płacisz 10% tylko od pozytywnego wyniku. Prowizja podlega również naliczeniu i wypłacie środków, w zależności od wybranej monety. Wszystko to jest szczegółowo opisane na samej stronie. W rzeczywistości użytkownicy nie zauważają rozbieżności.

Jeśli dopiero zaczynasz rozumieć świat kryptowalut, na giełdzie StormGain możesz spróbować handlować najpierw na koncie demo, a następnie za pomocą sygnałów. Pamiętaj jednak, że nie dają 100% gwarancji zysku. Dlatego nikt nie anuluje dokładnej analizy technicznej wykresu. Sygnały po prostu pomagają potwierdzić lub obalić twoje przewidywania. Ale powinieneś skupić się na suchych liczbach.

Ogólnie platforma jest wygodna, jest wiele przydatnych wykresów, a także poziomów stop loss i take profit, bez których trudno wyobrazić sobie wysokiej jakości handel kryptowalutami. Na podstawie wszystkich powyższych badań mogę powiedzieć, że projekt StormGain jest całkowicie oficjalny i zasługuje na szczególną uwagę zarówno początkujących, jak i doświadczonych traderów i inwestorów kryptograficznych.

Zapisz się do newslettera
Pomoc w ustawieniach robota Abi
POLECAM
1. HandlujWszystkoCrypto
inwestujący
2. Ukapitały
inwestujący
3. Szybki handel
inwestujący