Informacje o brokerze Libertex

Nazwa

Libertex

Oficjalna strona internetowa

https://libertex.com/

rok założenia

1997

jurysdykcja

Vc

Minimalny depozyt

200 USD

Maksymalny dochód

Bez limitu

Odszkodowanie za straty

nie

Waluta konta

USD

Język profilu

angielski, hiszpański, portugalski, wietnamski, chiński

Konto demo

Tak

Sygnały handlowe

Tak

Handel mobilny

Tak

Wpłata i wypłata środków

Neteller, Skrill, Webmoney, przelew bankowy, karta bankowa (Visa/MC), Jeton

Oficjalna strona Libertex

strona libertex

Broker istnieje od 1997 roku, co nie może nie budzić przynajmniej szacunku i zaufania. Zacznijmy od zapoznania się z jego oficjalną stroną internetową.

To, co od razu rzuca się w oczy, to fakt, że nie można pobrać aplikacji mobilnej bezpośrednio ze strony startowej. Nadal trzeba go znaleźć na stronie. To minus, ale w zasadzie nie tak znaczący. Gra na giełdzie dostępna jest również na pełnoformatowych platformach, z których można korzystać od razu po zarejestrowaniu się i uzyskaniu indywidualnego dostępu do swojego konta osobistego. Logowanie do konta odbywa się za pomocą osobnej zakładki menu, co jest dość wygodne.

Wypłata środków, sądząc po recenzjach zwykłych traderów, odbywa się bezzwłocznie. Istnieje konto demo, więc ten projekt jest odpowiedni dla początkujących. Tutaj możesz za pomocą kilku kliknięć kupić aktywa, sprzedać je, a także z zyskiem (po odpowiedniej analizie) zainwestować swój kapitał zarówno w walutę, jak i inne instrumenty finansowe. Ogólnie rzecz biorąc, realny zakres dla niezależnego przedsiębiorcy. Witryna posiada interfejs dobrze dostosowany do każdego użytkownika.

Strona posiada wiele przydatnych funkcji:

 • blog, który będzie interesujący do czytania dla początkujących traderów;
 • odpowiedzi na najpopularniejsze pytania;
 • wygodny kalendarz nadchodzących ważnych gospodarczo wydarzeń (szczególnie wygodne jest tutaj śledzenie światowych wiadomości finansowych, które mogą wpływać na zmienność aktywów);
 • trzygodzinny, pełnoprawny kurs z podstaw tradingu, opracowany przez akademię inwestycyjną Libertex.

Strona jest wykonana bardzo starannie, nie ma natrętnych reklam, denerwujących migających okienek i niespełnionych obietnic milionów. Ale jest uczciwy dział „O nas”, szczegółowy opis polityki prywatności firmy i wszystkie ważne niuanse prawne.

Platforma Libertex

platforma libertex

Wszystkim użytkownikom ten broker oferuje do wyboru trzy opcje terminala handlowego:

 • MT4;
 • MT5;
 • autorska platforma Libertex.

Jeśli prawie każdy zna klasyczne wersje MetaTrader, to ich osobista wersja terminala jest zdecydowanie warta bardziej szczegółowego rozważenia.

Aktywnie promują wersję mobilną, dostępną dla wszystkich typów systemów operacyjnych. Jak widać z projektu reklamowego, nie różni się on zbytnio funkcjonalnością od klasycznych terminali. Dostęp do dużej liczby zasobów:

 • gaz i ropa;
 • waluta (fiat);
 • aktywa cyfrowe (kryptowaluty Litecoin i Bitcoin);
 • metale szlachetne;
 • akcje największych światowych firm;
 • najpopularniejsze indeksy.

Wszystko wygląda całkiem nieźle. Wydaje mi się, że ich autorska platforma w niczym nie ustępuje jakości najnowszym wersjom MT. Przynajmniej jest tu wystarczająco dużo wykresów, a użytkownicy mówią o tym w większości pozytywnie.

Rejestracja w Forex Libertex

Zarejestruj się u brokera przez my Formularz rejestracyjny Abi. Podaj swój adres e-mail, numer telefonu komórkowego, wygeneruj hasło i zgódź się na przetwarzanie danych osobowych. Następnie do skrzynki trafia list, podążasz za zawartym w nim linkiem i uzyskujesz dostęp do swojego konta osobistego, na którym możesz już korzystać ze wszystkich funkcji tego brokera.  

Bez pełnej weryfikacji sprawa też się nie obejdzie. I tutaj zwróć uwagę na trafność potwierdzonych danych. Jeśli system bezpieczeństwa brokera uzna informacje za podejrzane, konto może zostać zlikwidowane w dowolnym momencie. I prawie niemożliwe będzie udowodnienie swojej niewinności oszustom.

Rodzaje kont handlowych w Libertex

Tutaj nie znajdziesz tak różnorodnych kont, jak większość innych brokerów. Jednak warunki handlowe są nadal całkiem dobre. Możesz wybrać jedną z dwóch opcji dla kont działających - Libertex lub Libertex Invest. Pierwsza przeznaczona jest dla traderów, którzy preferują aktywny handel na giełdzie. Zysk jest wymieniony jako wysoki, podobnie jak ryzyko. Wszystko jest oferowane jako aktywa, z wyjątkiem papierów wartościowych.

libertyex

Ale drugi rodzaj konta polecamy inwestorom, którzy preferują spokojną i długoterminową inwestycję. Rentowność jest napisana jako umiarkowana, ale ryzyko jest niskie (trochę wykręcenia, na giełdzie prawie nigdy się to nie zdarza). Akcje i fundusze ETF są oferowane jako instrumenty. Warunki i prowizje są w pełni dostosowane do każdego typu klienta. Wszystko to jest łatwe do zrozumienia i zdecydowanie wygodne dla użytkowników, więc tutaj firma zdecydowanie nie przegrała.

Handel z brokerem Libertex

Jak napisano powyżej, tutaj jest wystarczająco dużo narzędzi dla każdego tradera. Możesz handlować wyłącznie sprawdzonymi opcjami lub spróbować swoich sił w nowej strategii na rachunku demo.

Broker oferuje potężną dźwignię 1:500 i obiecuje spready od 0,00. Nadal polecam korzystanie z tak silnej dźwigni tylko doświadczonym graczom, którzy są w stanie przeprowadzić wysokiej jakości analizę techniczną i fundamentalną. Ale generalnie możliwości zarabiania są bardzo, bardzo dobre.

A nowym klientom obiecuje się kuszącą premię powitalną w wysokości 100% początkowego depozytu. Nie będzie można wypłacić tych środków, ale handel nimi jest bardzo możliwy.

Jak wypłacić pieniądze z Libertex i dokonać wpłaty?

Jest kilka sposobów:

 • Neteller;
 • Skrill
 • Webpieniądze;
 • przelew bankowy;
 • karta bankowa (Visa/MC);

Sądząc po recenzjach, broker nie narusza terminów. Pieniądze pojawiają się na lokacie bardzo szybko. Przy składaniu wniosku o wypłatę wszystko również dociera na czas. Oczywiście są prowizje, ale nazwanie ich bardzo dużymi nie będzie działać.

Recenzje o brokerze Libertex

W internecie zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie klientów tej firmy. Jednak negatywy pochodzą od niedoświadczonych lub zbyt hazardowych traderów, którzy nie poświęcali czasu na naukę i po prostu stracili depozyt. Więc firma ma dobrą reputację. Nic dziwnego, skoro pracuje od wielu lat. A to jest wskaźnik stabilności i przejrzystości.

wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, test zdał broker Libertex. Strona internetowa projektu jest wysokiej jakości, wszystkie niezbędne dokumenty i oficjalne informacje są dostępne w domenie publicznej. Terminy są bardzo łatwe do zrozumienia. Nie ma szerokiej gamy kont handlowych, ale te dwa, które są oferowane klientom, są zdecydowanie kluczowe. Broker jest dość odpowiedni do pracy na giełdzie.

Zapisz się do newslettera
Pomoc w ustawieniach robota Abi
POLECAM
1. HandlujWszystkoCrypto
inwestujący
2. Ukapitały
inwestujący
3. Szybki handel
inwestujący