1.Torgovy robota Advisor

Nazywam - Abi i jestem zautomatyzowany system handlu. Moim celem - aby udowodnić, że dla handlu algorytmicznego jest świetlana przyszłość i ogromna szansa. Oto krótka lista tego, co mogę zaoferować:

• Opracowany algorytm działa już ponad 2 lat i potwierdził swoją skuteczność. Ścisłe obliczeń matematycznych z wykorzystaniem wskaźników pokazuje niesamowite rezultaty na rynku, trendów, aw zakresie.

• z najbardziej różnych krajów przyjeżdżają do mojego twórcy listu z podziękowaniem. Z tego powodu informacje dostępne są w kilku językach, w tym samym czasie, zorganizowanej pomocy dla użytkownika i szczegółowych instrukcji obsługi.

• Wielkość funduszy zarządzanych przez mojego algorytmu, mierzone w dziesiątkach tysięcy dolarów, a to nie jest limit.

• pokażę praktycznie 90% zyskownych transakcji w ciągu wielu popularnych par walutowych. Cała aktywność potwierdzają statystyki od rzeczywistych zrzuty ekranu osobistego konta z brokerem.

• Prawie 100 tysięcy handlowców powierzyli mi depozytu.

Robot Abi opcji binarnych

Chcę zdobyć zaufanie i. Dlatego chciałbym powiedzieć wam o moich wynikach wydajności, a także jak rozpocząć pracę ze mną. Wierz mi, to jest proste.

1.1 Koszyk Doradca pobrania

Zacznijmy od tego, co do wykorzystania nie jest wymagana, aby pobrać pliki instalacyjne i zasobów. Nie ma potrzeby, przez długi czas, aby zrozumieć, pliki i archiwa, przenieść wszystko z jednego folderu do drugiego. Wystarczy otworzyć przeglądarkę, aby zarejestrować się i rozpocząć w celu osiągnięcia zysku. W moim handlu system jest całkowicie zrozumiałe i logiczne, i krok po kroku instrukcje na stronie poda wszystkie informacje potrzebne do pracy.

Jeszcze jako przypomnienie, aby powiedzieć kilka słów o tym, jak pracować.

Krok 1 - Rejestracja zajmuje kilka sekund. Wymagane wybrać brokera, należy podać adres e-mail, imię i nazwisko oraz telefon. Tutaj można także zapoznać się z warunkami współpracy, a tym samym akceptują je.

Krok 2 - dokonać wpłaty. Zajmuje się również trochę czasu, zwykle wystarczy podać szczegóły karty kredytowej lub innych środków płatniczych.

Krok 3 - obejmuje mnie i uzyskać zysk.

Robot Abi opcji binarnych

Proszę wypełnić informacje starannie i dokładnie - jest to niezbędne do pracy stabilne i długoterminowej w przyszłości.

Dla zaawansowanych użytkowników, również mają możliwość określić preferowane ustawienia dla danego zadania. I to jest jedna z moich zalet, bo ze mną można pracować tak, jak chcesz, ponieważ konfiguracja partycji jest więcej niż wystarczająco. Niezależnie od celu - aby rozproszyć złożeniu ryzykowne lub konserwatywne podejście i stabilny, znajdziesz to, czego szukasz. Jako dowód przedstawić Państwu listę opcji z kilku zaleceń.

Do wyboru dostępne są:

• Pary walutowe (EUR / USD, USD / JPY, GBP / USD, EUR / JPY, USD / CHF, AUD / USD, USD / CAD, EUR / GBP). Wszystko zależy od upodobań. Powszechnie uważa się, że dobrej lotności tylko na głównych parach klasowych. Jest to przede wszystkim dolara pary: EURUSD, funt brytyjski i dolar, dolar i jen japoński, dolar australijski. Powiem tylko, że do innego istniejącego systemu cross-kursu pokazuje również doskonałe wyniki, więc nie ma sensu, aby je porzucić.

• Upływ czasu - opcja terminu zamknięcia (do 1 5 minut). Małe odstępy dawać więcej fałszywych sygnałów, więc na bardziej stabilną pracę, należy użyć wartości maksymalnej - 5 minut. Jednak robot pokazuje dobrze wychowane i na małych ram czasowych, więc można eksperymentować.

• Kwota transakcji - od 5 500 na dolary amerykańskie. To bardzo ważna kategoria, zalecana wartość - nie więcej niż 7% całkowitego kapitału zaangażowanego. Poniższe tematy zostaną również przykłady obliczania dochodowości, które pomogą lepiej zrozumieć ten problem.

• Liczba równoczesnych pozycjach - z 1 8 wcześniej. Kwota zależy wyłącznie od ryzyka dla transakcji, o której mowa powyżej. W rzeczywistości, ta opcja powinna być uznane za jeden złożonej operacji, a mówiono rozważyć całkowite ryzyko - nie więcej niż 7% całości.

• System Zarządzania Pieniądze. Wybór zależy od celu. Jeden z najlepszych opcji w zakresie stabilności - wybrać system Classic z ustalonej kwoty transakcji lub Fibonacciego. Jeśli masz zamiar udać się do większego zagrożenia, wówczas Martingale.

• Wskaźniki. Tutaj, jeśli nie masz doświadczenia zawodowego w zakresie korzystania z któregokolwiek z tych wskaźników, zaleca się pozostawić go jako domyślny. Jedną z możliwości manipulacji według różnych wskaźników - okres aktualności dla dowolnej pary walut, takich jak wybory prezydenckie w USA były (Donald Trump), gdy rynek porusza się w tym samym kierunku przez cały dzień. Wskaźniki trendu w takiej sytuacji da większą liczbę ryzykownych, ale zyskownych sygnałów. Ale jeszcze lepiej jest, aby nie zmienić ustawienie.

Na przestrzeni ostatnich dwóch punktach będę szczegółowo poniżej.

Jeśli jesteś naprawdę początkujący znów polecam zostawić ustawienia domyślne, z wyjątkiem kwoty transakcji. Początkowo wszystko jest na wartości optymalnych. Mając doświadczenie w przyszłości może być już eksperymentować do woli.

Ze mną można handlować w większości najbardziej godnych brokerów, które uzyskały swoją renomę na rynku od wielu lat. Lista wystarczy wybrać odpowiednią opcję.

Nie ukrywam swoje sygnały z każdego, wszystkie moje ostatnie zalecenia są na miejscu i dostępne do wglądu publicznego. Na przykład, niedawno była wielka sprawa dla Eurodollar, udało mu się zarobić $ 81. Istnieją również sygnały bez zysku, ale są one niezwykle rzadkie, takie jak na japońskiego jena i dolara amerykańskiego. W dłuższej perspektywie cała moja praca pokazuje imponujący wynik.

Robot Abi opcji binarnych

1.2 Doradca Wolnego Handlu

Istnieje wiele różnych systemów zautomatyzowanych. Ale, niestety, większość z nich nie kosztuje dużo pieniędzy, więc nie każdy może sobie na nie pozwolić.

Mój algorytm stosowany jest nie tylko bardzo łatwe i proste. Ja, w przeciwieństwie do wielu innych znanych robotów, dystrybuowane bezpłatnie. Jest to niezwykle ważne, ponieważ istnieje możliwość, aby przetestować działanie bez ryzykowania prawdziwych środków. Ponadto, test jest dostępny na rachunku demo. W ten sposób można w pełni zweryfikować deklarowane wyniki handlu ze mną.

I to nie jest mój jedyny atut. Każdy rozsądny człowiek, jeśli planujesz używać urządzenie chce go czytać, czytać informacje, opisy. Wystarczy spojrzeć na to, jak dużo większe wsparcie jest dla ciebie zrobić w wolnym dostępie na stronie internetowej. Bez jakiejkolwiek płatności można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami mojego mechanizmu. Plus, istnieją zalecenia dotyczące zarządzania ryzykiem, minimalny depozyt, opinie zalecanych brokerów i poza nią. Innymi słowy, jest coś do czytania.

Dodatkowo, masz niesamowitą wszechstronność, która jest również bezpłatne. Fakt ten jest bardzo istotny dla doświadczonych handlowców. Od czasu do czasu, kiedy taki rozwój zawodowy staje się własnością publiczną, a nie tajne urządzenie Moneymaking. W rzeczywistości, nie ma żadnych przeszkód, aby ze mną pracować, ale tylko perspektywy i możliwości.

Innym ważnym aspektem - jest obecność stałego raportowania. Widać raportów miesięcznych na oficjalnej stronie internetowej, bo mam pełne poparcie mojego stwórcy. Pokaż zdjęcia z ich biur brokerskich. Moim zdaniem, ten krok jest najlepiej wyraża niezachwianą renomę handlowych stosowanych przez algorytm.

Robot Abi

Powodem jest to bezpłatne korzystanie jest oczywista. Mój programista i tak dostaje dobre dochody z handlu. Co do mojego algorytmu, postanowił udostępnić go do całej ludzkości. Nie wszystko na tym świecie jest wykonywane tylko w celach zarobkowych, o tym myśleć.

Radca 1.3 najlepsze komercyjne

Wielu zastanawia się, co zautomatyzowany system lepiej. Mogę powiedzieć, że moje osiągnięcia zostały naznaczone licznymi nagrodami, a zakładam, że będą one wystarczające dla najbardziej doświadczonych i początkujących przedsiębiorców. Po pierwsze, stabilność jest ważna, i to mi w zupełności wystarczy. Teraz mam zamiar to udowodnić.

Mój algorytm działania obejmuje stosowanie wielu różnych wskaźników i rozwoju. W szczególności, moim zadaniem - w handlu z trendem, wykorzystując złożony wskaźnik trendu sygnału. Składa się z Bollinger Bands, plus regresji liniowej. Te narzędzia techniczne dawna twierdzili sami i są bardzo popularne wśród specjalistów, którzy handlują w kierunku trendów rynkowych. Tutaj jest dobrym przykładem.

handlową z robotem

Głównym kryterium wejścia w transakcji jest wytrzymałość i stabilność trendu. Jedynym sposobem, aby zapewnić wysokie prawdopodobieństwo pozytywnego wyniku operacji.

Aby potwierdzić sygnały trendów, jak również obrót zasięgu, używam kilka oscylatory: RSI, stochastyczne, MACD, Williams, CCI. Są one również mało znane i często występują na monitorach najlepszych menedżerów funduszy hedgingowych. Wyglądają one następująco.

Wskaźniki dla robota Abi

Praca w korytarzu (płaskie), wejścia są przetwarzane bardzo dobrze na tych wskaźników. Ponadto, sygnały zbieżność z poprzedniego Trendy - prawdopodobieństwo zwiększa zysk.

Zarządzanie pieniądze, mogę działać jako konserwatywny lub agresywne, w zależności od swoich potrzeb. W tym celu zostawiłem trzy systemy:

• Classic - wzrost depozytów następuje stopniowo i przy niskim ryzyku. Cel ten osiąga się nie tylko ze względu na stałą wielkością transakcji, ale również poprzez zastosowanie strategii konserwatywnych do obróbki trend lub przed nim.

• Martingale - dla szybkiego, ale ryzykowne dochodów. Najważniejsze jest to, że po zamknięciu transakcji przecząca, powinny być otwarte w podwójnej objętości, aby zrekompensować straty. W rezultacie wzrost depozytów następuje znacznie szybciej.

• Fibonacciego - osiągnięcie wysokiej dokładności sygnałów za pomocą poziomów legendarnego matematyka 13 wieku. Jako narzędzia do analizy technicznej poziomy te nabyły dużą wagę, i wykorzystać je w silnym trendzie szukać skrajności (dolne lub górne punkty) korekty. Wzięte razem, daje ultra-precyzyjnych sygnałów do wejścia na pozycję.

Robot Abi opcji binarnych

Kwota środków pieniężnych i zysków, które przechodzą przez mnie dziesiątki tysięcy dolarów, a to nie jest limit. Handlowcy na całym świecie znalazły się w moim systemie, co szukasz od dawna. Profesjonalny osąd od razu znaleźć się w ten algorytm "kopalnia złota", jak i tych, którzy wątpią - jak już wspomniano, jest to możliwe, aby sprawdzić wszystko, nawet ryzykując pieniędzy.

Zacznij zarabiać z robotem Abi >>>

2.Avtomatichesky doradcą handlowym

Nowoczesny tempo życia wymaga od nas wiele wysiłku i dużo czasu na różnych działaniach. Weź przeciętnego człowieka. Bez względu na to, co robi, czy to biznesowych lub stała praca. Często handel go po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu. Nawet go nie uczyć, ale po prostu otworzyć umowę we właściwym czasie. Ponadto wyobrazić ilu lat jest to konieczne, aby w pełni zbadać pracę ruch cen rynkowych, dziesiątki wskaźników, ich mechanizmów i charakterystyki pracy. Każdy profesjonalny potwierdzi, że nie jest tak proste i szybkie. Jestem w moim systemie z wami podzielić moim doświadczeniem i nieograniczone możliwości w zintegrowanej analizy zachowań cen rynkowych. Ponadto, moja praca jest wykonywana przez całą dobę, dzięki czemu nie przegapisz jeden zyskowny handel i zarabiać więcej.

automatycznego robota Abi

Pod względem automatyzacji, mogę zaoferować:

• Po pierwsze, w pełni automatyczne transakcje na wbudowanym algorytmem.

• Po drugie, w celu uzyskania sygnałów w trybie on-line, które są wykorzystywane do ręcznego obrotu przez przedsiębiorcę.

Zdecydowanie bardziej korzystne i wygodne rozwiązanie - robota zobowiązującego transakcji. Powodem jest następujące stwierdzenie - nie czynnik ludzki, który w większości przypadków śmiertelnych sposób wpłynąć na depozyt. Ponadto cały układ poddano główną badań statystycznych, który okazał się największym prawdopodobieństwem sukcesu w transakcjach. Jako przykład, rynek walutowy jest otwarty przez całą dobę, więc wystarczy dać mi dostęp i przejdź do angażowania się w koniecznych przypadkach. W godzinach wieczornych, można sprawdzić zysku, wszystko jest logiczne i proste.

Sygnały ręczne i forum handlowe - również dobrym rozwiązaniem, ale tutaj wszystko zależy od doświadczenia i preferencji. Jeśli czujesz, że nie radzą sobie z własnymi emocjami, zmęczony handlu, lepiej jest użyć automatycznego obrotu. Najbardziej efektywne wykorzystanie sygnałów jest możliwe dąży do poprawy własnego systemu handlu, lub znaleźć swoje słabości. Metoda ta nadaje się tylko do tych, którzy są gotowi poświęcić dnia handlowego, stale obserwując znaki i grafika. Jak wspomniano wcześniej, nie każdy może sobie na to pozwolić.

Ponadto pragnę zauważyć, znowu perspektywy jest automatyczne działanie. Wystarczy pomyśleć, na całym świecie oprogramowanie zaczyna wypierać wiele zawodów, takich jak księgowy, na przykład. Automatyzuje całą produkcję. Trading - nie jest wyjątkiem, prędzej czy później, a on przechodzi do tego trybu. Dlatego, aby użyć swoich algorytmów - jest to pierwszy krok w kierunku zrównoważonej przyszłości w zawodzie, a także kilka bardzo istotnych zalet w postaci obrotu zegara i braku ludzkich (emocjonalnych) czynników.

2.1 zyskiem doradcą handlowym

Robot powinien być wygodny nie tylko. Głównym celem i celem - miarą zysku. To jest dla niego, aby ocenić osiągnięcia. Pozostałe kryteria są drugorzędne, i to jest fakt.

Liczbę procent rocznie w zależności od wybranego systemu zarządzania pieniędzmi. Jest bardzo agresywne podejście do handlu w grupie wysokiego ryzyka nie pozwalają te dziesiątki tysięcy, ale wielu woli stały dochód. Poniżej Przypomnę ci kilka zaleceń dotyczących takich zjawisk jak zarządzanie pieniędzmi (zarządzanie ryzykiem).

Zacznijmy od tego, że wpływ moje dziesiątki handlowe tysięcy profesjonalnych handlowców testowane wielokrotnie. Przez ponad 2 lat robię około 87% zyskownych transakcji, a to jest więcej niż wystarczająco dla stabilnego dochodu.

Opcje binarne zarobki z Abi

Obliczanie możliwych dochodów i ryzyka podczas pracy ze mną jest bardzo łatwe. Załóżmy, że jesteś gotowy zainwestować 100 $. Kwota jest niewielka, myślę, że wielu ją znajdzie i potraktuje ją bardziej jako przykład. Ustawienia określają rozmiar transakcji - 10 USD. Wybrano klasyczny system zarządzania pieniędzmi. W każdej operacji ryzyko wynosi 5 $ lub 5% depozytu. Ewentualna nagroda transakcji - 75% inwestycji lub 3,75 $, która jest równa 3,75% depozytu. Kiedy szanse 87% w najgorszym przypadku, można uzyskać zysk z transakcji 8 10, aw najlepszym w 9 z 10. W rezultacie w przypadku transakcji 10 zaksięgowano 30 USD i utratę 10 $. Zysk netto wynosi 20 $ lub 20% depozytu.

W zależności od czasu wygaśnięcia transakcji takich transakcji może być wiele, a procent 20 zostanie dodana do konta na codzień. Nie będziesz zarabiał tyle pieniędzy na depozytach bankowych, więc jest coś do przemyślenia. Handel - choć ryzykowny, ale bardzo dochodowy biznes.
Co do wyboru ryzyko za handel - to Twój osobisty preferencji. Jednak nie polecam ryzykować więcej niż 7% kapitału w ramach jednej operacji. Zostaw "poduszkę bezpieczeństwa" przez co najmniej 10 transakcji. Oczywiście straty 10 na moim systemie - jest mało prawdopodobne, jednak lepiej jest ponownie zabezpieczyć ubezpieczenia. Po tym wszystkim, i dążyć do stałej współpracy.

Zatem właściwego zarządzania ryzykiem, można mieć stały dochód, nawet przy małych ilościach w depozycie. Wszystko to razem daje wielką szansę na inwestycje.

Opinie 2.2 Trading Advisor

Moim zdaniem, opinia handlowców o mojej pracy - to niezwykle ważne, ponieważ jest dla nich, aby ustawić kod. Nie jestem w żaden sposób ukryć fakt, że użytkownicy mówią o mnie. I to nie tylko sposób, w jaki strona ma opinie różnych ludzi z całego świata, a nie tylko z Rosji. Znajdziesz wdzięczność z Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Białorusi, Polsce, Bułgarii i wielu innych krajach. Uwierz mi, że to dopiero początek. Moja twórca uważa, że ​​powinno być światowe dziedzictwo, a nie tylko specyficzny kraj. Z tego powodu praca obsługę wielu języków, gdziekolwiek jesteś.

Cieszę się, że prawie wszyscy są zadowoleni z mojej pracy. Na przykład Peter ze Stanów Zjednoczonych. Przed spotkaniem ze mną nie mógł osiągnąć wyników w handlu na rynku forex z powodu emocji. Teraz jego handel jest w pełni automatyczny, a co najważniejsze - opłacalny. Albo Aleksander z Ukrainy, który nazwał mnie "najlepszym programem do automatycznego handlu".

W opinii innych, jest zawsze brane pod uwagę przez inwestora przy optymalizacji moją pracę. Dlatego zawsze będę zadowolony z Twoją opinią, która pomoże mi dążyć do doskonałości.

Zacznij zarabiać z robotem Abi >>>

Zapisz się do newslettera
Pomoc w ustawieniach robota Abi
POLECAM
1. HandlujWszystkoCrypto
inwestujący
2. Ukapitały
inwestujący
3. Szybki handel
inwestujący